image
Firma B 10 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej 3. Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach i dla działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy podpisała umowę o nr POIR.03.04.00-32-0188/20-00 na dofinansowanie realizacji projektu pt.: Cel projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla B10 Sp. z o.o. Wartość projektu: 114 015,30 zł Wielkość dofinansowania: 114 015,30 zł Termin realizacji projektu: 2020-08-01 – 2020-10-31

Nowy sprzęt

Wysokiej jakości cysterny chemiczne

Część naszej floty

Duża flota ciężarówek spełniających normy EURO 6

♦ O nas

Firma B10 Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku transportowo spedycyjnym od 2010 roku. Naszą podstawową działalnością jest transport towarów płynnych. Specjalizujemy się w przewozie chemii, głównie: kwasu siarkowego, metanolu, etanolu, biodiesela, ługu sodowego oraz wody amoniakalnej.  Dostarczamy towary na zlecenia polskich i zagranicznych kontrahentów.

Nasza firma zlokalizowana jest w Szczecinie.

Od 2010 roku rozbudowujemy naszą flotę samochodów ciężarowych. Dysponujemy ponad 30 składami (ciągnik siodłowy + cysterny ADR) o ładowności do 25 ton. Wszystkie nasze cysterny są w pełni przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych.  Współpracujemy na stałe z kilkoma firmami transportowymi w kraju i zagranicą, co znacznie zwiększa nasz potencjał, inwestujemy tylko i wyłącznie w najlepszy sprzęt tak by zapewnić najwyższą jakość transportu powierzonych nam ładunków. 

Gwarantujemy rzetelne i terminowo wykonane usługi oraz zapewniamy, że nowoczesny tabor i kultura osobista kierowców pomogą dodatkowo budować pozytywny wizerunek Państwa firmy w oczach kontrahentów. Naszym celem jest zadowolenie klientów oraz wzmocnienie pozycji rynkowej dzięki wysokiemu standardowi usług w korzystnej relacji jakości do ceny.

Naszymi atutami są :

         idealna lokalizacja (blisko Niemieckiej granicy)

         wszechstronnie wyszkolona i posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży transportowej kadra, to zgrany zespół fachowców czuwający nad jakością oferowanych i świadczonych przez firmę usług

         system monitorowania przewożonych ładunków

         jakość i solidność potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008 (nr certyfikatu QMS-489GL) oraz certyfikatem SQAS (nr certyfikatu 84260)

         ubezpieczenie OC rozszerzone o opcję podwyższonego ryzyka w kwocie 250 000 euro.

         Zaufanie

         Terminowe dostawy

         Rzetelność i profesjonalizm

 

Służymy Państwu pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z przemieszczaniem towarów. Fachowo doradzamy optymalne rozwiązania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport ładunków na terenie całej Europy.

Każdy nasz klient możne się kontaktować z naszym spedytorem przez 24h. Wszyscy nasi klienci zawsze wiedzą, kiedy ich towar zostanie dostarczony a o wszelkich nieprzewidzianych sytuacjach są niezwłocznie informowani.

Galeria zdjęć

miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia

Oferty pracy

Zatrudnimy kierowcę C+E z przeszkoleniem ADR ze Szczecina lub okolic. CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@b10.com.pl

Zatrudnimy kierowcę C+E z przeszkoleniem ADR z Głogowa lub okolic. CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@b10.com.pl