Nowy sprzęt

Wysokiej jakości cysterny chemiczne

Część naszej floty

Duża flota ciężarówek spełniających normy EURO 6

♦ Spedycja

Oferujemy przewozy samochodowe w oparciu o tabor własny i spedycyjny, w ruchu krajowym i międzynarodowym. Firma B10 Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku transportowo - spedycyjnym od 2010 roku. Dostarczamy towary na zlecenia polskich i zagranicznych kontrahentów.


Firma B10 Sp. z o.o. jest zlokalizowana w Szczecinie, co daje nam świetną pozycję na mapie Europy, gdyż jesteśmy w stanie transportować bardzo szybko produkty z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Sami dysponujemy flotą 25 samochodów ciężarowych wraz z naczepami.


Zlecenia obejmują ładunki ADR oraz neutralną chemię: kwas siarkowy, metanol, etanol, biodiesel, ług sodowy oraz woda amoniakalna.


Zapraszamy do stałej współpracy przewoźników, chętnych nawiązać współpracę z naszą firmą.


Działamy tak aby osiągnąć maksymalną korzyść dla klienta. Sukces naszej firmy B10 Sp. z o.o. zawdzięczamy dobrej organizacji oraz zespołowi profesjonalnych logistyków i spedytorów. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz sieć kontaktów z Klientami na terenie całej Polski i Niemiec.


Realizując potrzeby transportowe naszych klientów, zlecamy transport powierzonych nam ładunków grupie naszych doświadczonych, starannie wybranych oraz rzetelnych podwykonawców.PRACUJ Z NAMI

Galeria zdjęć

miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia miniaturka zdjęcia