Nowy sprzęt

Wysokiej jakości cysterny chemiczne

Część naszej floty

Duża flota ciężarówek spełniających normy EURO 6

♦ Tabor

Dysponujemy flotą 25 pojazdów. Ciągniki siodłowe firmy MAN (wszystkie spełniają przepisy normy EURO 6) oraz cysterny firm MAGYAR, VANHOOL, FELDBINDER przystosowanych do przewozu chemii i materiałów niebezpiecznych. Wszystkie nasze cysterny są kupione prosto z fabryki w latach 2012-2016 i zostały wykonane z najlepszej jakości stali m.in. 1,4571. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować brak jakichkolwiek zanieczyszczeń w przewożonych przez nas produktach.


Dysponując przedstawionymi cysternami jesteśmy w stanie przewieźć każdy produkt nie łamiąc przepisów ruchu drogowego, czy przepisów dotyczących przewozu materiałów niebezpiecznych. Wszyscy kierowcy posiadają służbowe telefony komórkowe, a pojazdy zostały wyposażone w systemy nawigacji, które umożliwiają ustalenie najszybszej i bezbłędnej drogi przejazdu do wyznaczonego miejsca rozładunku.


Dodatkowo każdy samochód został wyposażony w system lokalizacji GPS, który gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych produktów oraz pozwala nam na monitorowanie naszej floty. 


Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość w usług w najlepszej cenie. Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm.

Galeria zdjęć

miniaturka zdjęcia