Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Nasza flota

Nasz nowoczesny i ekologiczny tabor składa się z 50 pojazdów z cysternami o ładowności 25 ton. Inwestujemy w tabor wyłącznie najlepszych światowych marek, takich jak:

  • ciągniki siodłowe firmy MAN spełniające wszystkie przepisy normy EURO 6
  • cysterny jedno- i wielokomorowe firm MAGYAR, FELDBINDER oraz VANHOOL przystosowane do przewozu chemii i materiałów niebezpiecznych

Wszystkie nasze cysterny zakupione są na rynku pierwotnym „prosto z fabryki” i zostały wykonane z najlepszej jakości stali tj. 1,4571, 1,4539 oraz 1,4404. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować brak jakichkolwiek zanieczyszczeń w przewożonych przez nas produktach.

Nasze cysterny wyposażone są w liczne systemy bezpieczeństwa takie jak: system ANA, zbijaki pneumatyczne zamykające awaryjnie zawory denne, czy innowacyjne rozwiązania z zakresu rozładunku: system stand-pipe, pompy mechaniczne, pneumatyczne czy elektryczne gwarantujące rozładunek nawet u najbardziej wymagających Klientów.

Nasza flota samochodowa wyposażona jest w system lokalizacji GPS, który gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych produktów oraz pozwala nam na monitorowanie usług na każdym etapie ich realizacji.

Stale rozwijamy i modernizujemy swój tabor w taki sposób aby zapewnić realizację powierzonych nam zleceń terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm

© Copyright B10 Sp. z o.o. 2022. All rights reserved.