Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

SPECJALISTYCZNY TRANSPORT CHEMII PŁYNNEJ

Nasze usługi

Oferujemy przewozy samochodowe w oparciu o tabor własny i spedycyjny w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Naszą podstawową działalnością jest transport ciekłych produktów chemicznych zarówno neutralnych, jak i materiałów niebezpiecznych w klasach ADR 3, 6,1, 8 i 9. Specjalizujemy się w przewozie chemii, głównie: kwasu siarkowego, metanolu, etanolu, biodiesela, ługu sodowego oraz wody amoniakalnej. Zaopatrujemy klientów z Niemiec, Danii, Austrii, Holandii, Belgii, Polski i Czech.

Posiadamy bazy transportowe w Szczecinie, Głogowie oraz Bolesławcu. Daje nam to konkurencyjną pozycję na mapie Europy. Dzięki temu jesteśmy w stanie transportować bardzo szybko produkty z Polski na zachód Europy oraz z całej Europy do Polski.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

Transport płynnej chemii wymaga przede wszystkim dbałości o bezpieczeństwo na każdym etapie świadczonych usług co jesteśmy w stanie zagwarantować dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, ale przede wszystkim dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Dlatego też stale inwestujemy w systematyczne szkolenia zarówno kierowców jak i spedytorów.

Działamy tak, aby osiągnąć maksymalną korzyść dla Klienta. Jesteśmy elastyczni, co gwarantuje możliwość dostosowania się do zmieniających się dynamicznie potrzeb Klientów. Sukces naszej firmy B10 Sp. z o.o. zawdzięczamy dobrej organizacji oraz zespołowi profesjonalnych kierowców i spedytorów.

Zapraszamy do współpracy

Realizując potrzeby transportowe naszych Klientów zlecamy transport powierzonych nam ładunków grupie doświadczonych, starannie wybranych oraz rzetelnych podwykonawców. Lokujemy zamówienia transportowe wyłącznie u podwykonawców mogących sprostać wymaganiom jakościowym stawianym przez naszą firmę.

Zapraszamy do kontaktu przewoźników chcących nawiązać stałą współpracę z naszą firmą.

© Copyright B10 Sp. z o.o. 2022. All rights reserved.