Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy

Służymy Państwu doświadczeniem i pomocą w organizacji usług transportowych. Fachowo doradzamy optymalne rozwiązania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport ładunków na terenie całej Europy


Nasza firma

Firma B10 Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie funkcjonuje na rynku transportowo – spedycyjnym od 2010 roku. Od ponad dziesięciu lat zdobywamy doświadczenie w branży i budujemy swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Specjalizujemy się w przewozie chemii, głównie: kwasu siarkowego, metanolu, etanolu, biodiesela, ługu sodowego oraz wody amoniakalnej. Dostarczamy towary na zlecenia polskich i zagranicznych kontrahentów.

Naszym celem jest ciągłe zwiększanie zadowolenia Klientów oraz wzmacnianie pozycji rynkowej dzięki doświadczeniu i stosowaniu najwyższych standardów świadczonych usług. Korzystna relacja jakości do ceny pozwala nam na bycie konkurencyjnym na rynku transportowym.

B10 International GmbH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2021 roku otworzyliśmy spółkę B10 International GmbH z siedzibą w Berlinie. Wierzymy, że ten kolejny etap rozwoju naszej firmy pozwoli nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i przyczyni się umocnienia naszej pozycji na rynku.

www.b10international.de

Gwarancja najwyższej jakości

Gwarantujemy, że procesy planowania wszystkich usług transportowych realizujemy z należytą starannością i dbałością o spełnienie wymagań Klientów. Dokładamy wszelkich starań aby usługi świadczone były rzetelnie i terminowo oraz zapewniamy, że nowoczesny tabor i kultura osobista kierowców pomogą dodatkowo budować pozytywny wizerunek Państwa firmy w oczach kontrahentów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych zawodowych kierowców, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie jazdy defensywnej i ekonomicznej.

Nasze atuty

  • idealna lokalizacja (blisko Niemieckiej granicy) pozwalająca na sprawną obsługę przewozów na terenie całej Europy
  • wszechstronnie wyszkolona kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży transportowej
  • system monitorowania przewożonych ładunków
  • nowoczesny i ekologiczny tabor wyposażony w sprzęt niezbędny do realizacji usług na najwyższym poziomie
  • jakość i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem SQAS
  • ubezpieczenie OC rozszerzone o opcję podwyższonego ryzyka w kwocie 1 mln euro
  • terminowe dostawy
  • rzetelność i profesjonalizm
© Copyright B10 Sp. z o.o. 2022. All rights reserved.